• Przechowalnia 0
 • Dlaczego my?

  enawadnianie.pl – Dlaczego warto u nas kupić?

  Dzięki zakupom w sklepie ENAWADNIANIE.PL oszczędzasz czas i pieniądze. Nasza szeroka oferta sprawia, że na pewno znajdziesz elementy odpowiednie dla siebie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Kupując u nas otrzymujesz fachową poradę i zostajesz obsłużony z najwyższym profesjonalizmem.

  FIRMA CONTRA
  • lider rynku nieprzerwanie od 2007 roku,
  • 52 000 pozycji w magazynie,
  • 10 000 zadowolonych klientów,
  • Polska Firma obecna na rynku europejskim Sklep internetowy rekomendowany przez producentów nawadniania – Rain Bird, Hunter, Palaplast. Galcon, Irritec
  Bezpieczeństwo zakupów
  Bezpieczeństwo transakcji jest naszym priorytetem. Wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności szyfrowane są w oparciu o technologię SSL. O prawidłową realizację Twojego zamówienia dba kadra wykwalifikowanych pracowników: od programistów i administratorów IT przez profesjonalistów z Biura Obsługi Klienta aż po pracowników magazynu. Najnowsze metody kodowania danych w połączeniu ze światowej klasy platformą sprzętową gwarantują niezawodność dokonywanych transakcji.

  Gwarancja dostępności
  50 000 produktów jest gotowych do natychmiastowego transportu do Państwa rąk. W naszym sklepie, przy każdym produkcie prezentujemy informację o jego dostępności. Wyświetlany jest także termin  dostawy kurierem produktu do Państwa. Unikalny system rezerwacji sprawia, że produkty umieszczone w koszyku są automatycznie rezerwowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient posiada gwarancję otrzymania zamawianych produktów nawet w okresach największego popytu.

  Dostawa w ciągu 24h
  ENAWADNIANIE.PL  posiada nowoczesne centrum logistyczne, pozwalające wysłać dziennie do indywidualnych odbiorców  do 500 przesyłek. Sprzedawane przez nas produkty są doręczane do klientów na terenie całego kraju. Korzystamy z usług profesjonalnych firm przewozowych mających wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów. Większość paczek jest doręczanych do naszych klientów w przeciągu jednego dnia roboczego, co ogranicza do minimum ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie.

  Nasze magazyny

  I. Cedr Ogrody
  Brzeg  49-300, ul.Słowackiego 5/9  
  tel. 508-166-530 
  e-mail. biuro@cedrogrody.pl
  II.Hydrosad
  Babiak 62-620, ul. Brzezie 42 
  tel.604-207-602 
  e-mail. hydrosad@op.pl
  III. Pro-flora
  Chiciczka 62-300, 21A
  tel.602-676-712 
  e-mail. proflorawrzesnia@gmail.com  Akceptuję