Menu
Nawadnianie
Strona głównaSterowniki nawadnianiaSterowniki HunterSterownik ICC-2 800PL
Newsletter

Sterownik ICC-2 800PL

1,605,14 zł

Producent: Hunter
Wysyłka: 48 godzin
Produkt dostępny (3 szt.)
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

ICC2 to ceniony, średniej wielkości sterownik nawadniania do zastosowań komercyjnych, który, podobnie jak jego poprzednik, oferuje więcej niż się spodziewasz. Jest przeznaczony do sterowania większymi systemami nawadniania (do 54 sekcji) i zapewnia takie oszczędność wody.

ICC2 może obsługiwać jednocześnie dwa z czterech automatycznych programów. Centrala ICC2 i moduły wyjściowe sekcji (o zwiększonej ochronie przeciwprzepięciowej) są kompatybilne z oryginalnymi kontrolerami ICC z modułami 4 i 8 sekcyjnymi. Opcjonalny moduł rozszerzeń umożliwia obsługę do 54 sekcji (ICC w metalowej obudowie) i 38 sekcji (ICC w obudowie z tworzywa sztucznego).

ICC2 oferuje proste programowanie, podświetlany wyświetlacz i nakładki językowe z możliwością dostosowywania. Zawiera również zaawansowane funkcje, takie jak tworzenie kopii zapasowej pamięci Easy RetrieveTM, funkcję nawadniania cyklicznego oraz korektę sezonową.

Sterowniki ICC2 posiadają opcję zdalnej obsługi za pośrednictwem pilotów Hunter ROAM i ROAM-XL oraz posiadają wbudowaną funkcję czujnika Solar Sync® do automatycznego oszczędzania wody. ICC2 jest dostępny w wersji z obudową plastikową, metalową oraz ze stali szlachetnej (SS) do montażu ściennego na zewnątrz budynku lub na plastikowym postumencie. Dostępne są również metalowe postumenty w kolorze szarym lub ze stali szlachetnej.

Funkcje
 • Liczba sekcji: 8 do 54 (obudowa metalowa), 8 do 38 (obudowa plastikowa)
 • Typ: Modułowy
 • Obudowa: plastikowa, metalowa, ze stali szlachetnej – zewnętrzna lub plastikowy postument
 • Podświetlany wyświetlacz
 • Niezależne programy: 4
 • Liczba czasów rozpoczęcia programu: 8
 • Maksymalny czas pracy sekcji: 12 godzin
 • Liczba programów obsługiwanych jednocześnie: 2
 • Okres gwarancji: 5 lat
Pamięć odnawialna EASY RETRIEVE

Narzędzie do ręcznego tworzenia kopii zapasowej, w której zapisane są pełne informacje dotyczące harmonogramu nawadniania i ustawień sterownika. Umożliwia to przywrócenie zapisanego harmonogramu nawadniania w dowolnym momencie. Można z tego skorzystać, aby przywrócić w sterowniku ustawienia wejściowe po ingerencji z zewnątrz lub na początku nowego sezonu.

Programowalne opóźnienie nawadniania na skutek deszcz

Funkcja umożliwia podanie przez użytkownika liczby dni, przez które sterownik ma pozostawać w trybie wyłączenia, a następnie powrócić do automatycznego nawadniania. Pozwala to uniknąć nawadniania przez dłuższy czas niepogody, po którym nawadnianie zostanie automatycznie wznowione. Dzięki temu nie ma konieczności regulowania każdej sekcji w programie. Sterownik wyświetla na ekranie liczbę dni pozostałych do wznowienia nawadniania.

Funkcja QUICK CHECK

Funkcja ta pozwala na szybkie diagnozowanie problemów związanych z okablowaniem zaworów w terenie zamiast sprawdzania każdego obwodu okablowania z osobna. QuickCheck wykrywa zwarcia w okablowaniu i wyświetla na ekranie oznaczający błąd komunikat o treści ”ERR” oraz numer sekcji.
  Parametry elektryczne
  • Wejście transformatora: 120/230 VAC, 50/60 Hz
  • Wyjście transformatora: 24 VAC, 1,4 A
  • Transformator dwunapięciowy 120/230 V
  • Temperatura pracy: od -18⁰C do 66⁰C

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  ...jest pusty

  Wybierz walutę:
  Producent
  Tłumacz Google
  Wyświetl ten post na Instagramie.

  Post udostępniony przez contra_sp.z_o.o._sp.k (@contra_sp.z_o.o._sp.k)

  Akceptuję