Nawadnianie

0,00 zł

Dysza Precision 570Z

22,50 zł

Producent: Toro
Wysyłka:1-3 dni
Waga:0.10 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Dysza Precision 570Z

Nowe dysze do zraszaczy z serii Precision™ firmy Toro to najpełniejsza i najbardziej wydajna z dostępnych linii dyszy do zraszaczy, która pomaga specjalistom zajmującym się nawadnianiem kontrolować zużycie wody, spływ powierzchniowy i zmniejszyć rachunki za zużycie wody. Wielkość opadu 25 mm/godz. (1"/godz.), cechująca dysze do zraszaczy z serii Precision™ gwarantuje, że woda jest podawana wolniej i bardziej równomiernie, bez szkód dla stanu terenu. Dysze te są dostępne w dużym wyborze kątów nawadniania i zasięgów, z gwintami zewnętrznymi i wewnętrznymi, co sprawia, że mogą być zastosowane w dużych instalacjach oraz przy modernizacji. Dysze z serii Precision™ są obecnie wyposażone w funkcję kompensacji ciśnienia, co jeszcze bardziej umacnia ich wiodącą pozycję na rynku.

Funkcje i zalety

- Opatentowana technologia H²O Chip Dzięki opatentowanej technologii H²O Chip – przy braku ruchomych części – każda dysza z serii Precision™ tworzy jeden lub więcej oscylujących strumieni wysokiej częstotliwości, aby uzyskać wymagany kąt i zasięg nawadniania przy zmniejszeniu zużycia wody o jedną trzecią.
- Maksymalizacja wydajności nawadniania Dysze do zraszaczy z serii Precision™ charakteryzują się najlepszą na rynku wielkością opadu 25 mm/godz., dostosowaną do szybkości przenikania wody do gleby. Dzięki niższej wielkości opadu i wysokiej równomierności nawadniania jest to najbardziej wydajna rodzina dysz 1,5 – 4,6 m (5' – 15').
- Z kompensacją ciśnienia Dysze do zraszaczy z kompensacją ciśnienia z serii Precision™ utrzymują wielkość opadu 25 mm/godz. i minimalizują mgliste zraszanie przy ciśnieniach wlotowych powyżej 2,8 bara (40 psi), co sprawia, że prawie wcale nie jest konieczne regulowanie głowicy – a wszystko to w bardzo niskiej cenie.
- Wydajność konstrukcji i modernizacji Mniejsze zużycie wody przy stosowaniu dysz z serii Precision™ pozwala na obniżenie kosztów zastosowanych materiałów poprzez montaż mniejszej ilości zaworów i sekcji na sterownikach. Co więcej, istniejące niskociśnieniowe systemy można w prosty sposób zmodernizować, wymieniając dotychczasową dyszę o wysokim natężeniu przepływu.
- Skuteczność potwierdzona przez specjalistów Dysze do zraszaczy z serii Precision™ zostały przetestowane i sprawdzone w terenie oraz w Centrum Technologii Nawadniania (CIT).
- Przegroda do kompensacji ciśnienia Przegroda PCD z elastomeru otwiera się i zamyka w wyniku zmiany ciśnienia wlotowego w celu utrzymania optymalnej wydajności dyszy. Modele PCD, zalecane do stosowania w systemach działających z ciśnieniem powyżej 2,8 bara, można łatwo rozpoznać po czerwonym napisie Toro w poprzek końcówki dyszy.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

Klienci polecają również:
 • Linia kroplująca AquaLine 16mm z kompensacją ciśnienia 100mb 16/33/100
  Szybki podgląd

  Linia kroplująca AquaLine 16mm z kompensacją ciśnienia 100mb 16/33/100

  243,54 zł

 • Linia kroplująca AquaLine z kompensacją ciśnienia 16mm 400mb 16/33/400
  Szybki podgląd

  Linia kroplująca AquaLine z kompensacją ciśnienia 16mm 400mb 16/33/400

  718,32 zł