Dysza nastawna dla głowic z serii 1800TM/UNI-SprayT
Dysze te są wprost idealne do stosowania na terenach zieleni o nieregularnych kształtach powierzchni a także dla krzewów ze względu na łatwość regulacji sektora nawadniania.
Właściwości
- Kolorowe dysze dla łatwej identyfikacji sektora i łuku. - Łatwa regulacja łuku od 0 do 330º dla 4, 6 i 8-VAN oraz 0 do 360º dla 10, 12, 15 i 18-VAN. - Wygodne zamykane torebki z oddzielnymi dyszami wymiennymi oraz filtrami. - Zasięg 1,2 m. - Kolor dyszy 4-VAN-żółty
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.