Nawadnianie

0,00 zł

Sterownik Custom Command 24-sekcyjny

4,816,68 zł

Producent: Toro
Wysyłka:1-3 dni
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Sterownik Custom Comand 12-sekcyjny

Sterownik Toro® Custom Command posiada najwyższej klasy ochronę przeciwprzepięciową w tym przedziale cenowym i zapewnia trwałość oraz wydajność wytrzymałego urządzenia klasy komercyjnej. 

ZALETY I FUNKCJE 

  • Zróżnicowane czasy pracy Czasy pracy od 1 minuty do 10 godzin w krokach jednominutowych zaspokajają potrzeby w przypadku zraszania standardowego i kroplącego.
  • Niezależne programy Cztery w pełni niezależne programy i 16 czasów uruchomienia, które mogą działać równolegle, z ochroną przed nałożeniem czasów uruchomienia w każdym programie.
  • Ochrona przed wysokim przepięciem Najwyższej klasy ochrona przeciwprzepięciowa dla lokalizacji narażonych na wyładowania atmosferyczne w tym przedziale cenowym.
  • Kompatybilność z pilotem zdalnego sterowania Kompatybilność z systemem zdalnej kontroli Toro TMR-1 w celu ułatwienia użytkowania, rozwiązywania problemów i wykonywania konserwacji w terenie.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.