Nawadnianie

0,00 zł

Sterownik Orbit na kran Buddy II B-Hyve 2 sekcje

678,96 zł

Producent: Orbit
Wysyłka:1-3 dni
Waga:1.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

 

Sterownik nakranowy B-Hyve odpowiada za sterowanie systemem nawadniania, kontrolą zraszaczy oraz linii kroplującej,

a także innych obszarów (np. warzywnik, żywopłot, roślin na tarasie) z aplikacji przy użyciu smartfona z systemem iOS lub Android.

Sterownik jest idealnym rozwiązaniem zarówno do stosowania zewnętrznego jak i wewnętrznego.

Bezproblemowa instalacja na kranie przy pomocy śrubunku z gwintem 3/4".

Aplikacja na telefon zapobiega konieczności ręcznego progarmowania systemu nawadniania, jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna.

Możliwość manualnego trybu pracy oraz szeregu bardziej zaawansowanych funkcji. Nawadnianie można również włączać przy pomocy przycisku znajdującego się na sterowniku.

Aplikacja pozwala na łączenie kilku lub nawet kilkunastu sterowników w jednym ogrodzie. Sterowniki kranowe mogą współpracować ze sterownikami sieciowymi z rodziny B-Hyve.

 

  • STEROWANIE BLUETOOTH Użyj smartfona lub innych urządzeń mobilnych do sterowania i programowania timera węża B-hyve z zakresu sygnału Bluetooth do 50 m
  • ŁATWA AKTUALIZACJA WI-FI Aby sterować zegarem węża B-hyve za pomocą telefonu przez Wi-Fi zamiast Bluetooth, sparuj z koncentratorem B-hyve (sprzedawanym oddzielnie)
  • APLIKACJA B-HYVE działa zarówno na urządzeniach z androidem, jak i iOS. Możesz zaprogramować swój timer za pomocą aplikacji lub przeglądarki

Dla tego produktu nie napisano jeszcze opinii!

Napisz opinię

Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.